سوالات متداول

عمومی

خیر، بر خلاف باور اشتباه که در میان عموم مردم رایج است به هیچ عنوان امنیت یک قفل سخت‌افزاری از یک قفل نرم‌افزاری بیشتر نمی باشد. امنیت یک قفل نرم‌افزاری و یا سخت‌افزاری، به تعداد، کیفیت و کارایی لایه‌های امنیتی به‌کار رفته در آن محصول بستگی دارد.

درصد امنیت یک قفل نرم‌افزاری و یا سخت‌افزاری، از مقاومت محصول در برابر ابزارهای هک، کرک، مهندسی معکوس و اِشکال‌زداها به دست می‌آید. این آزمایش‌ها در آزمایشگاه داخلی هر شرکت امنیتیِ معتبری انجام می‌شود ، برخی از شرکت‌ها این نتایج را اعلام و برخی دیگر پنهان می‌کنند. شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال این نتایج را صراحتاً در صفحه اختصاصی هر محصول بیان می‌نماید.

اصطلاح علمی شکسته شدن قفل، حمله موفق نام دارد و در صورتی که نسبت به هر یک از محصولات ما حمله موفقی صورت بگیرد، ابتدا این حمله را بررسی و سپس لایه و یا لایه‌های امنیتی مورد نظر را نسبت به خطر، ایمن کرده و برای محصول مورد نظر بسته بروزرسانی ضروری ارائه می‌ گردد.

خیر تضمینی وجود ندارد اما شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال در مسیر دستیابی به تکنولوژی تولید قفل های نرم افزاری غیر قابل شکستن (Uncrackable) در آینده نزدیک است و تا کنون توانسته درصد امنیت 96% واقعی را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.

تمامی مراحل قفل گذاری توسط جعبه ابزار قفل گذاری (تولکیت) با چند کلیک، در نهایت سادگی توسط یک کامپیوتر دسکتاپ یا لب تاپ مجهز به سیستم عامل ویندوز انجام می گیرد و نیازی به دانش خاصی نداشته پس قفل گذاری استفاده از پرتال مشتریان و مدیریت کاربران نهایی و به صورت کلی استفاده از محصولات این شرکت نیازمند دانش تخصصی نیست .

بله، به این امکان جعبه ابزار قفل گذاری و یا اصطلاحاً (Toolkit) گفته می‌شود. استفاده از جعبه ابزار قفل گذاری نیاز به دانش تخصصی حوزه IT ندارد و پروسه قفل گذاری تنها با چند کلیک ساده انجام می پذیرد.

بله، مشتریان قبل از خرید می توانند امنیت و کارایی محصولات این شرکت را به مدت هفت روز و بر روی حداکثر دو دستگاه تست نمایند ، برای دریافت نسخه نمایشی مشتری بایدفرم مشاوره را با اطلاعات حقیقی تکمیل نماید.

برای اطلاع از قیمت خدمات و محصولات شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال، درخواست مشاوره را تکمیل نمایید، سپس منتظر باشید ظرف مدت 24 ساعت همکاران واحد فروش با شما تماس گرفته و پس از مشاوره قیمت محصولات و خدمات مورد نظر را برای شما ارسال می نمایند.

تولید یک محصول امنیتی با کیفیت ، امن و کارآمد نیازمند : * تیم تولید و توسعه بسیار متخصص، متعهد و امین * تیم پشتیبانی کارآمد * تیم مانیتورینگ 24 ساعته در هفت روزه هفته برای نگهداری زیر ساخت شبکه و پایش مداوم کاربران نهایی و تجهیزات مورد استفاده ایشان مانند نمایشگر ها *تجهیزات و زیر ساخت های مدرن مانند دیتا سنتر ها ، سرور ها ، فایر وال ها به صورت کلی تمامی تجهیزات زیر ساخت ، ذخیره سازی و پشتیبان گیری حرفه ای امن و سریع و برخی سیستم های احراز هویت مانند ارسال پیام کوتاه با برد جهانی است ، به کمک این هاست شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال محصولاتی با کیفیت ، قابل اعتماد با 96% امنیت به مشتریان خود ارائه می نماید ، با تمام این اوصاف این شرکت نهایت تلاش خود را در راستای پایین نگه داشتن قیمت محصولات با حفظ کارایی و امنیت آنها می نماید تا افراد بیشتری بتوانند از محصولات این شرکت جهت محافظت از اسناد دیجیتال خود در برابر تکثر غیر مجاز سود ببرند همچنین با نگاه به کارنامه کاری ، کیفیت و کارایی محصولات این شرکت در محافظت موثر از اسناد دیجیتال در برابر تکثیر غیر مجاز و سودی که استفاده از این محصولات حرفه ای نصیب تولید کنندگان اسناد دیجیتال می نماید و ابزارهای متعددی (مانند جعبه ابزار قفل گذاری و پرتال مشتریان با صدها آپشن کنترلی) که با خرید این محصولات ارزشمند در اختیار مشتریان قرار میگیرد و پیوسته بروز رسانی می شوند ، نه تنها قیمت محصولات این شرکت گران نیست بلکه ارزان ، منطقی و کاملا متناسب با خدمات ارائه شده است .

بهای اولیه محصولات این شرکت شامل تخفیف نمی شوند، اما مشتریان می توانند با خرید یا بروز رسانی به کلاس های بالاتر و پرداخت هزینه اولیه بیشتر در خرید لایسنس از 21% الی 83% تخفیف بگیرند.

بهای محصولات و خدمات این شرکت به بهای اولیه و بهای مصرفی دسته بنده می شود که به صورت پیش فاکتور با ارز دیجیتال تتر(₮) به مشتری اعلام می شود ، در مورد بهای اولیه مشتری می تواند به صورت نقدی یا واریز به حساب شرکت با ارز های: ریال ایران(IRR)، پوند انگلستان(£)، لیر ترکیه(₺)، دلار امریکا($)و ارز دیجیتال تتر(₮) بهای اولیه محصولات این شرکت را بپردازد ، اما برای پرداخت هزینه های مصرفی (خرید لایسنس و کلید و آپگرید) از کلیه مشتریان ارز دیجیتال تتر(₮) دریافت خواهد شد و در صورت اصرار مشتری به پرداخت هزینه ثانویه با ارز های فیات ذکر شده، مالیات کشور مورد نظر از مبلغ واریزی مشتری کسر می گردد (در کشور ایران این رقم معادل 25% تحت عنوان قانون جدید مالیات گردش حساب محاسبه می شود) ، نحوه پرداخت هزینه های به صورت نقدی ، واریز به حساب و یا والت شرکت خواهد بود و پس از واریز وجه مشتری فیش واریزی (برای ارز دیجیتال تتر کد TX ID) را در پرتال ثبت نموده و کیف پول خود را شارژ می نماید آنگاه هزینه اولیه و یا هزینه های مصرفی (خرید لایسنس و کلید) خود را پرداخت می نماید ، توضیح اینکه برای کلیه مشتریان چه آنها که به شکل فیزیکی در دفتر این شرکت در استانبول خرید خود را انجام داده و چه آنها که به شکل آنلاین محصولات این شرکت را خریداری می‌نمایند هفت روز مهلت بازگشت وجه بدون قید و شرط در نظر گرفته شده است .

پس اتمام فرایند خرید و نهایی شدن خرید، ظرف 24 الی 48 ساعت آینده نصب و تحویل آن روی سیستم مشتری به صورت آنلاین انجام خواهد شد .

سیکل خرید شامل 5 مرحله می باشد: *مرحله اول : دریافت مشاوره از کارشناسان فروش و ارسال پیش فاکتور *مرحله دوم : پرداخت وجه طبق مبلغ پیش فاکتور و ذخیره رسید و یا کد TXID دریافت شده *مرحله سوم : ارسال شرایط و تعهدات به همراه تصویر پشت و روی کارت ملی و یا تصویر صفحه اول پاسپورت و رسید واریز وجه و یا کد TXID *مرحله چهارم : احراز هویت مشتری و بررسی مدارک و تعیین زمان نصب و راه اندازی *مرحله پنجم : نصب و راه اندازی محصول خریداری شده.

بنا بر تعاریف شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال، مشتری شخصی حقیقی یا حقوقی می باشد که محصول یا محصولات شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال را خریداری کرده است و از محصولات و خدمات این شرکت بر طبق شرایط و تعهدات فی ما بین جهت محافظت از محصولات خود استفاده می کند.

بنا بر تعاریف شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال، کاربر نهایی شخصی است که از یک محصول قفل گذاری شده توسط مشتری، استفاده می کند و یا به عبارتی دیگر کاربران نهایی، مشتریانِ مشتری شرکت کپی پروتکشن اینتر نشنال هستند.

درصورتی ‌که یک شخص حقیقی و یا حقوقی مایل باشد از محصولات و یا خدمات شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال به هر نحوی استفاده نماید، می‌بایست برگه شرایط و تعهدات را مطالعه و امضا نماید این برگه‌های شامل تعهدات شرکت در قبال مشتریان و تعهدات مشتریان در قبال شرکت بوده و هر دو طرف پس از امضا مشتری ملزم به رعایت مفاد آن می‌باشند.

شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال بیش از پانزده سال است که فقط در حوزه محافظت در برابر تکثیر غیر مجاز فعالیتی قوی و مستمر داشته، اما برای اطلاعات بیشتر در این خصوص پیشنهاد می کنیم از منوی بلاگ، مقاله 30 دلیل برای اعتماد به شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال و خرید از محصولات این شرکت را مطالعه نمایید.

شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال در کشور ایران دفتر فیزیکی ندارد، اما کلیه مشتریان این شرکت و یا نماینده تام الاختیار آنها می توانند در صورت تمایل به شعبه های این شرکت در انگلستان (لندن) و ترکیه (استانبول) به صورت حضوری، با تعیین قرار ملاقات قبلی، مراجعه و به کمک پرسنل فارسی زبان ما، خرید محصولات خود را انجام داده و یا امور اداری خود را پیگیری نمایند ، برای اطلاع از آدرس و تلفن و نشانی پست الکترونیک شعبات به قسمت تماس با ما انتهای صفحه مراجعه نمایید .

بله، به این امکان اصطلاحا (Money Back) گفته می شود. برای تمامی مشتریان این امکان فراهم است که به مدت 7 روز از زمان خرید قفل نرم افزاری بالاس محصول خود را به شرکت مرجوع و مبلغ پرداختی خود را دریافت نمایند.

بله. این امکان برای تمامی مشتریان شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال وجود دارد که بتوانند در صورت نیاز نسخه خود را با قیمت روز به شرکت برگردانند و نسخه بالاتری را با پرداخت ما به تفاوت دریافت کنند. اما در صورتی که مشتری کلاس فعلی را به صورت آنلاین خریداری نموده می بایست برای ارتقا به کلاس بالاتر 60 روز صبر نماید و یا به صورت فیزیکی به دفاتر شرکت مراجعه نماید.

شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال به جز هزینه اولیه خرید محصول و هزینه موارد مصرفی شامل لایسنس ، کلید و در صورت نیاز فضای ابری هیچ هزینه پنهانی را به مشتریان خود در صورت امکان تحمیل نمی‌کند، حوادث قهری و یا تغییرات جدید عرصه فناوری اطلاعات که شرکت نقشی در آن نداشته باشد اعم از سیستم‌عامل‌های جدید، تغییر سخت‌افزارها و زیرساخت‌های ارتباطی از این مورد مستثنا است.

خیر ، این شرکت به دلایل امنیتی اطلاعات مشتریان خود را به اشتراک نمی گذارد ، اما با جستجوی نام شرکت و یا محصولات آن مانند بالاس پلیر و یا قفل نرم افزاری بالاس ، در موتور های جستجو مانند گوگل می توانید اندکی از مشتریان این شرکت که خودشان مایل بودند دیده شوند را مشاهده نمایید.

اسپارتان

دستگاهی است که عملیات قفل گذاری و تکثیر را فقط برای Video DVD استاندارد در یک زمان و بدون نیاز به کامپیوتر انجام می دهد.

خیر، اما هنگام تحویل به مشتری این دستگاه تست می شود.

بله، کلیه افراد حقیقی و حقوقی می توانند با پرداخت هزینه پیک در تهران و پست در خارج از تهران نمونه محصول قفل گذاری شده را دریافت نمایند.

نسل هفتم قفل نرم افزاری بالاس (بالاس پلیر)

دوازده لایه امیتی با امکان فعال و غیر فعال کردن به تفکیک محصول و کاربران نهایی +واتر مارک حرفه ای با احراز هویت کاربران نهایی + تعویض آنلاین موتور نمایش اسناد قفل گذاری شده + جعبه ابزار قفل گذاری حرفه ای با امکان تولید رمزینه و آپلود اسناد قفل گذاری شده + ابزار های کاربردی جهت مدیریت اسناد قفل گذاری شده و مدیریت کاربران نهایی + جدول خطاها و راهنمای رفع خطا + پشتیبانی قوی در تمام دنیا + بهره گیری از دیتا سنتر اختصاصی + امکان خرید لایسنس توسط افزونه و بسیاری امکانات دیگر

ارائه آپدیت بنا بر ضرورت، بدون برنامه زمانی مشخص و به صورت خودکار انجام می شود اما در صورت مشکل در آپدیت خودکار کاربر نهایی می بایست آخرین نسخه بالاس پلیر را از وب سایت شرکت دریافت و مجددا نصب نماید

بله، امکان قفل گذاری فایلهای ستاپ و یا اجرایی بدون در دسترس بودن سورس ها وجود دارد ، اما به صورت کلی فایل های اجرایی و پروژه های نرم افزاری به دلیل داشتن ارتباطات و طراحی ها و زبان های برنامه نویسی و بانک های اطلاعاتی و بسیاری موارد دیگر می بایست قبل از خرید هر محصول امنیتی با کارشناسان سطح 2 شرکت مشورت نمایند

خیر، اما قفل نرم افزاری بالاس دارای دو موتور نمایشگر ویدئویی می باشد که مشتری می تواند در لحظه برای یک کاربر نهایی موتور مورد نظر را با موتور دیگر تعویض نماید تا به نهایت کیفیت برای نمایش اسناد رمز گذاری شده دست یابد.

مشتری بعد از قفل گذاری می تواند بالاس پلیر و اسناد قفل گذاری شده را به صورت لوح فشرده ، دیسک سخت ، فلش مموری و یا هر رسانه دیگر برای کاربر نهایی خود ارسال نماید و یا اینکه مشتری بعد از قفل گذاری اسناد قفل گذاری شده در سرور های این شرکت و یا موسسه خود آپلود نموده و فقط لینک دانلود بالاس پلیر و لایسنس را برای کاربر نهایی مورد نظر ارسال نماید و کاربر نهایی مورد نظر بعد از ثبت لایسنس می تواند با دانلود درون برنامه ای در بالاس پلیر اسناد قفل گذاری شده را دانلود و مشاهده نماید و فقط برای نمایش دانلود می بایست کاربر نهایی مورد نظر به اینترنت متصل باشد ، توضیح اینکه ارتباط با اینترنت بعد از دانلود و یا استفاده از رسانه هایی مانند لوح فشرده فقط جنبه امنیتی و مانیتورینگ داشته و پهنای باند بسیار بسیار مختصری از اینترنت کاربر نهایی استفاده می شود

دو بخش : جعبه ابزار قفل گذاری ، پرتال مشتریان .

بالاس پلیر، نرم افزاری امن کارآمد و بسیار حرفه با آپشن های متعدد است که بر روی کامپیوتر و یا گوشی کاربر نهایی نصب می شود و کاربر نهایی فقط به وسیله آن می تواند اسناد قفل گذاری شده را مشاهده نماید.

نرم افزار های پیش نیاز بالاس پلیر شامل داتنت فریم ورک 4.8 و k-lite codec می باشند که داخل ستاپ بالاس پلیر بوده و در زمان نصب به صورت خودکار روی کامپیوتر کاربران نهایی نصب می شوند اما در صورت استفاده از نسخه کم حجم فایل نصبی شامل نرم افزار های پیش نیاز نیست.

بالاس پلیر تحت سیستم عامل ویندوز - پر حجم 753 مگابایت (شامل داتنت فریم ورک 4.8 ) ، بالاس پلیر تحت سیستم عامل ویندوز - کم حجم 196 مگابایت ، بالاس پلیر تحت سیستم عامل اندروید 46 مگابایت

Windows 7–SP1(Updeted) الی Windows 11 شامل نسخه‌های 32 بیتی و 64 بیتی

Android 6.X(Marshmallow) و بالاتر

خیر ،اما کاربران نهایی که از کامپیوتر های مک iMac , MacBook استفاده می کنند می توانند با نصب Boot Camp و سیستم عامل Windows 10 بالاس پلیر را بر روی کامپیتر های خود به راحتی نصب و اجرا نمایند ، ولی کاربران نهایی که از گوشی های iPhone استفاده می کنند فعلا راه حلی جهت اجرای بالاس پلیر ندارند

مرورگر هایی مانند Google Chrome و Mozilla Firefox و Opera با استفاده از پلاگین امکان فیلم برداری و عکس برداری از صفحه نمایش را فراهم می نمایند پس عملا مشاهده اسناد قفل گذاری شده در مرور گر ها نمی تواند ضریب امنیتی بالایی داشته باشد چه اینکه نمایش اسناد قفل گذاری شده در مرورگر ها با افت کیفیت ، سرعت و کارایی به دلیل محدودیت هایی مانند تخصیص حافظه کافی ، پردازش و دسترسی به سرویس ها، که سیستم عامل برای آنها ایجاد کرده نیز توام است

جعبه ابزار قفل گذاری، نرم افزاری بسیار امن و حرفه است که که مشتری به وسیله آن اسناد دیجیتال خود را به صورت دسته ای قفل گذاری نموده و در صورت نیاز در سرور های شرکت و یا سرور های خود آپلود می نمایند و همین‌طور توسط کلید اختصاصی تولید شده توسط آن به پرتال مشتریان وارد می شود

با توجه به کلاس خریداری شده مشتری امکان نصب جعبه ابزار قفل گذاری (Toolkit) بر روی 1 الی 4 دستگاه وجود دارد

محدودیتی در حجم ، نوع و تعداد فایل ها جهت قفل گذاری وجود ندارد.

پرتال مشتریان، مجموعه امکاناتی است که بر روی وب‌سایت شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال به صورت مجزا به هر مشتری اختصاص داده می شود . به کمک پرتال، مشتریان می توانند مدیریت محصولات قفل گذاری شده و کاربران نهایی خود را با صدها آپشن کنترلی به صورت بسیار حرفه ای انجام دهند.

بله ، مشتری می تواند ازکلیه امکانات پرتال مشتریان در 24 ساعت شبانه روز و تمامی ایام هفته، در صورتی که پرتال کاربری مشتری به دلیل نقض قوانین شرکت و یا بدهی مسدود نباشد به شرط امضای شرایط و تعهدات جدید که می بایست هر سال امضا و ارسال شود و پایدار بودن زیرساخت اینترنتی در کشور ایران استفاده نماید.

کلید یک کد اختصاصی است که شما می توانید به کمک آن اسناد دیجیتال خود را قفل گذاری نمایید. فرض کنید که شما چند محصول مانند زبان انگلیسی، ریاضی و تاریخ را می‌خواهید قفل‌گذاری کنید، اگر بخواهید کاربری که محصول زبان انگلیسی را خریداری می‌نماید برای مشاهده محصول ریاضی و یا محصول تاریخ مجدداً هزینه پرداخت نماید، باید برای محصول ریاضی و یا محصول تاریخ کلیدهای مجزا خریداری نمایید.

در پکیج قفل نرم افزاری بالاس امکان خرید دو نوع کلید وجود دارد: کلید سولو، کلید مایلو ، اگر محصول شما فقط شامل یک فایل است شما کلید سولو و اگر محصول شما شامل چندین فایل است شما کلید مایلو جهت قفل گذاری محصولات خود نیاز دارید کلید سولو: این کلید فقط می تواند یک فایل را به ازا هر لایسنس نمایش بدهد اما می توان بی نهایت فایل را توسط یک کلید نوع سولو قفل گذاری کرد و یک فایل را به همراه یک لایسنس در اختیار کاربر نهایی قرار داد اما برای استفاده از این نوع کلید بایست بر روی وب سایت مشتری افزونه خرید لایسنس نصب شود / کلید مایلو: این کلید می تواند بی نهایت فایل به ازا هر لایسنس نمایش بدهد

زمانی که شما بیش از یک محصول جهت قفل گذاری و فروش دارید به ازای هر محصول نیاز به یک کلید جداگانه خواهید داشت.

با توجه به اینکه هر دو محصول با یک کلید یکسان قفل گذاری شده اند، کاربر نهایی در صورت فعال‌سازی محصول اول، نیازی به فعال‌سازی محصول دوم نخواهد داشت و تمامی محصولات اول و دوم شما را در قالب یک محصول واحد خواهد دید پس در صورتی که قصد فروش چندین محصول به یک کاربر نهایی را دارید لازم است که هر کدام از محصولات با یک کلید جداگانه قفل گذاری گردند

بله، در این روش می توانید محصول فروخته شده به کاربران نهایی را در فواصل زمانی مدنظر مجددا قفل گذاری نموده و به تعداد فایل های آن بیافزایید. به عنوان مثال هر هفته، درس جدید که مجددا قفل گذاری می شود در اختیار کاربران نهایی قرار داده می شود. قابل توجه است در این روش نیازی به خریداری چندین کلید نمی باشد.

با پرداخت هزینه اولیه، یک عدد کلید و یک عدد شماره سریال رایگان دریافت می‌نمایید. اما در صورت نیاز به بیش از یک کلید می توانید به صورت آنلاین از طریق پرتال مشتریان، به تعداد مورد نیاز کلید خریداری نمایید. ، قیمت پایه هر کلید در پرتال مشتریان مشخص می باشد که با خرید هر کلید جدید، طبق جدول موجود در پرتال مشتریان، شامل تخفیف تصاعدی شده و حداکثر تا سقف 60% ادامه می یابد.

لایسنس (License) یک کد انحصاری جهت فعال‌سازی محصول قفل گذاری شده می باشد که به این معنا است که شما مجوز استفاده از محصول خود را به کاربر نهایی مورد نظر اعطا می نمایید . هر عدد لایسنس به ازای هر محصول جداگانه وبرای یک دستگاه ، در اختیار کاربر نهایی قرار می گیردچنانچه کاربر بخواهد از یک لایسنس روی حد اکثر 4 سیستم استفاده کند باید مشتری برای وی لایسنس چند دستگاهه بخرد ، همین‌طور اگر کاربر نهایی بخواهد در کشور دیگری به جز کشور مشتری از لایسنس استفاده نماید مشتری باید لایسنس وی را با پرداخت هزینه مصوب تبدیل به لایسنس اینترنشنال نماید

از کلاس C و بالاتر اگر فروش شما به صورت آنلاین می باشد شما میتوانید با نصب افزونه خرید لایسنس بر روی وبسایت خود و یا خروجی از لایسنس ها در پرتال مشتریان و قرار دادن لایسنس ها به صورت فایل اکسل در سایت خود این امکان را برای خریداران خود فراهم کنید که به همراه فایل خریداری شده لایسنس خود را نیز به صورت خودکار دریافت نمایند

لایسنس محصولات، یک ساله الی دائمی می باشند که در طول عمر خود خدماتی شامل اعلام کد فعال‌سازی توسط سامانه پیام کوتاه و پهنای باند مصرف می کند . این خدمات که توسط دیتا سنتر های اختصاصی و سرویس های زیر ساخت این شرکت با بهترین کیفیت و حداکثر پایداری به مشتریان ارائه می شود و شامل هزینه هایی از قبیل : نگهداری و هزینه های سالیانه تجهیزات و لایسنس های مربوطه مانند بانک های اطلاعاتی و آنتی ویروس و . ، پشتیبان گیری ، ارسال پیامک ، مانیتورینگ 24 ساعته ، کنترل و پایش مداوم توسط نیروی انسانی می باشند. لذا این شرکت بابت این خدمات برای هر عدد لایسنس از مشتریان هزینه دریافت می‌نماید

بله، مشتریان برای فروش هر نسخه از یک محصول خود به هر کاربر نهایی متناسب با طول عمر محصول خود و تعداد دستگاه های مورد نیاز کاربر نهایی و مکان قرار گیری کاربر نهایی ملزم به خریداری لایسنس متناسب می باشند.

خیر، شما می‌توانید به تعداد مورد نیاز لایسنس خریداری نمایید.

در هر زمان و به هر تعداد و با هر طول عمر و به صورت آنلاین توسط پرتال مشتریان می توانید لایسنس خریداری نمایید

لایسنس ها، یکساله الی دائمی بنا به انتخاب مشتری در هنگام خرید معتبر هستند و می توانند پس از پایان اعتبار در صورت لزوم تمدید شوند. هر لایسنس بر روی یک دستگاه و به شرط منقضی نبودن در بازه زمانی خریداری شده می تواند کد فعال سازی را دریافت نماید. لایسنس ها تا پایان عمر آنها مثلا یکسال می توانند فعال شوند و مشکلی برای فعال سازی آنها پیش نخواهد آمد همچنین در هنگام فعال سازی لایسنس، به میزان کل اعتبار لایسنس به عمر آن اضافه می شود یعنی مثلا اگر کاربر نهایی شما 3 ماه لایسنس را فعال ننماید سپس لایسنس را فعال کند به زمان انقضای لایسنس مورد نظر 3 ماه اضافه می شود مگر اینکه عمر لایسنس تمام شود و هنوز لایسنس فعال نشده باشد در آن صورت نیاز مند تمدید لایسنس یا خرید لایسنس جدید به کاربر نهایی خواهید بود پس با توجه به موارد فوق هیچ نگران فعال نکردن لایسنس ها توسط کاربرانتان نباشید آنها به اندازه طول عمر لایسنس مثلا اگر لایسنس را یکساله خریده اید یکسال زمان دارند تا لایسنس را فعال کنند و اینکه به هیچ عنوان لایسنسی که برای یک کاربر نهایی خود به هر شکل آشکار کرده اید برای شخص دیگر نفرستید زیرا در آن صورت ممکن است شخص اول نیز مدعی مالکیت باشد و ... انواع مشکلات دیگر از این دست

هنگام خرید لایسنس مشتری می تواند لایسنس ها را از 1 الی 4 دستگاه خریداری و به کاربر نهایی اختصاص دهد و کاربر نهایی به ازا هر عدد دستگاه موجود در لایسنس می تواند آن لایسنس را بر روی دستگاه ههای متعدد نصب نماید .

محصولات شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال در حال حاضر دو سیستم عامل اندروید و ویندوز را پشتیبانی می کنند، کاربران نهایی می توانند محصولات خود رابا یک کد ملی بر روی چند دستگاه مانند تلفن همراه، کامپیوتر،تبلت از طریق دریافت لایسنسی چند دستگاهه مشاهده کنند ، لایسنس های چند دستگاهه حداکثر شامل 4 دستگاه می شود و این لایسنس ها نمی تواند توسط کاربران متفاوت ثبت شود یعنی همان کاربر با همان اطلاعات می بایست لایسنس مورد نظر را بر روی دستگاه های مورد نظر ثبت نماید

بله متشری می تواند لایسنس یک کاربر نهایی را به تعداد روز های اجرا و تعداد دفعات اجرا و یا ترکیبی از این دو محدود نماید.

کد فعال‌سازی عددی است که به تلفن همراه کاربر نهایی در تمامی دنیا و با برد جهانی توسط پیام کوتاه ارسال شده و شماره همراه ایشان را جهت نصب بالاس پلیر تایید می نماید.

کاربر نهایی ابتدا باید بالاس پلیر راروی سیستم خود نصب کند سپس با ورود اطلاعات شخصی و لایسنسی که در اختیار او قرار داده می شود با اتصال به اینترنت ودریافت اس ام اس فعال‌سازی محصول را انجام داده و محتوای قفل گذاری شده مشتری را مشاهده نماید

نام م نام خانوادگی ، تلفن همراه و کد ملی صحیح به عنوان واتر مارک در هنگام نمایش اسناد قفل گذاری شده در بالاس پلیر استفاده می شود و یکی از مهم ترین لایه های امنیتی بالاس پلیر است و می تواند در صورت لزوم برای دعاوی حقوقی در کشور مشتری نیز علیه کاربر نهایی خطا کار استفاده شود ، همین‌طور در جستجو و مدیریت کاربران نهایی و سیستم مارکتینگ مشتری نقش دارد و موقعیت مکانی کاربر نهایی برای اتصال به نزدیک ترین سرور و ارتباط پایدار بالاس پلیر با سرور ها به کار می رود

کد فعال‌سازی از طریق پیام کوتاه به تلفن همراه کاربر نهایی ارسال می شود، اما در صورت مشکل در شبکه یا زیر ساخت مشتری می تواند توسط پرتال مشتریان کد فعال سازی را به صورت دستی در اختیار کاربر نهایی قرار بدهد

خیر، کلیه پیامک های کد فعال سازی جهت اطمینان از کیفیت و امنیت در تمامی دنیا فقط توسط زیر ساخت شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال ارسال خواهند شد.

بله این سامانه به صورت جهانی در صورت وجود زیر ساخت در کشور مورد نظر و امکان دریافت پیامک توسط تلفن همراه مورد نظر 24 ساعته و در اکثر کشور های دنیا در دسترس است

بله، در صورتی که قبل یا بعد از فعال سازی لایسنس هر کاربر، مشتری به هر دلیل مایل نباشد کاربر نهایی مورد نظر، از آن تاریخ به بعد از محصول قفل گذاری شده استفاده نماید، کافی است به پرتال مشتریان مراجعه و کاربر نهایی را یافته و ایشان را مسدود نماید .

به صورت نرمال خیر، اما پشتیبانی از کاربران نهایی هر مشتری، فقط بر عهده شخص مشتری و یا رابط فنی مشتری خواهد بود و برای این کار ایشان می‌تواند توسط پرتال مشتریان به ابزار مورد نیاز برای پشتیبانی از کاربران نهایی خود مانند (مدیریت کاربران نهایی و راهنمای خطا ها و ...) دسترسی داشته باشد و شرکت فقط آن دسته از کاربران نهایی را که مشتری نتوانسته مشکل ایشان را رفع نماید به ‌شرط وجود لایسنس و منقضی نشدن آن با دریافت نوبت و در برخی موارد پرداخت هزینه مصوب پشتیبانی سطح 2 و فقط به شرط درخواست مشتری پشتیبانی می نماید.

بله کاربران نهایی بعد از ثبت لایسنس مشخصات مشتری ، نشان تجاری و نام محصول را در بالاس پلیر مشاهده می نمایند

در پرتال مشتریان به بخش مدیریت کاربران مراجعه نمایید و به کمک گزینه جستجو در کلید واژه با وارد کردن مشخصات کاربر نهایی می توانید به کلیه اطلاعات کاربر نهایی مورد نظر به جز کد ملی ایشان دسترسی داشته باشید.

نمایش محتوای قفل گذاری شده ، به سادگی ، در پلیر اختصاصی قفل نرم افزاری بالاس ( بالاس پلیر ) انجام می شود. و بعد از یک بار و راه اندازی بالاس پلیر و وارد کردن کد فعال سازی ، دیگر نیازی به وارد کردن مجدد آن یا راه اندازی مجدد بالاس پلیر نیست و در صورت تغییر سیستم عامل یا حتی سخت افزار ها مانند هارد دیسک ، کارت گرافیک یا حافظه، بالاس پلیر به صورت هوشمند تشخیص می دهد که دستگاه همان دستگاه قبلی است و به همین دلیل مشکلی برای کاربران نهایی در خصوص تغییر سخت افزار و یا تعویض ویندوز پیش نخواهد آمد و در مواردی که هوش مصنوعی نتواند تغییرات سیستم جدید را تشخیص بدهد مشتری می تواند لایسنس یا لایسنس های مورد نظر را پاک‌سازی و مجددا قابل استفاده نماید

چنانچه از میان سوالات بالا پاسخ خود را دریافت نکرده اید می توانید با ارسال پرسش، راهنمایی لازم را دریافت نمایید

logo-colored