تفاوت ما با سایرین

ممکن است محصولات امنیتی متفاوت ایرانی و خارجی را دیده باشید که در ظاهر به یکدیگر شبیه بوده اما در حقیقت بسیار متفاوت هستند. ما معتقدیم با سایر شرکت‌های تولیدکننده قفل‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، بسیار متفاوت هستیم، و متخصصین می‌توانند این ادعا را بررسی و در این خصوص به قضاوت بنشینند. مهم‌ترین این تفاوت‌ها در عملکرد واقعی، به‌روزرسانی به موقع، مدیریت خطا، استفاده از متدهای پیشرفته امنیتی، حفاظت در برابر مهندسی معکوس، حفاظت در لحظه اجرا و حفاظت در برابر شبیه‌سازی می باشد.


 1. عملکرد واقعی : باید گفت حتی ابتدایی‌ترین مورد که همان شناسه منحصربه‌فرد رایانه است، در اکثر محصولات ایرانی یا خارجی به درستی به دست نمی‌آید و این امر باعث می‌شود با تعویض یک سیستم‌عامل و یا یک سخت‌افزار جزئی، کد به کلی از دست رفته و یا تغییر نماید. در صورتی که در محصولات این شرکت به ریزترین اجزای یک محصول امنیتی توجه شده و محصولات این شرکت بر روی بیش از 70000 رایانه چک شده‌اند.
 2. به روز رسانی به موقع : یکی از بزرگ‌ترین مشکلات سایر شرکت‌ها عدم به‌روزرسانی به موقع محصولات است که این امر در کپی پروتکشن اینترنشنال بسیار مهم تلقی شده و در حداقل زمان انجام می‌گردد.
 3. کارایی در مدیریت خطا در بالاترین سطح : محصولات کپی پروتکشن اینترنشنال دارای بهترین کارایی و با مدیریت خطا در بالاترین سطح می‌باشند، در صورتی که بروز خطا در سایر نرم‌افزارهای تولیدشده مشابه داخلی و خارجی، امری متداول است.
 4. استفاده از متدهای پیشرفته Anti Crack و Anti Debug : محصولات کپی پروتکشن اینترنشنال دارای پیشرفته‌ترین متدهای مقابله با Cracker ها و Debugger ها می‌باشند که توسط معتبرترین سایت ها و فروم های Crack به صورت دوره‌ای در معرض آزمون و تصحیح قرار می‌گیرند. در صورتی که این امر در سایر شرکت‌های مشابه یا انجام نمی‌گیرد و یا در سطح مطلوبی قرار ندارد.
 5. جلوگیری از Resource و مهندسی معکوس : محصولات نهایی این شرکت پس از انتشار به هیچ عنوان حتی توسط خود شرکت قابل مهندسی معکوس و جداسازی نمی‌باشند. در صورتی که این موضوع نیز یکی از شایع‌ترین روش‌های از بین رفتن محصولات امنیتی داخلی و خارجی است.
 6. حفاظت کامل در لحظه اجرا : محصولات این شرکت فقط در شروع کار موارد امنیتی سند دیجیتال حفاظت‌شده را چک نمی‌کنند، بلکه در لحظه اجرا و به صورت مداوم عملیات حفاظت، بدون اینکه بر کاربر نهایی هزینه‌ای مانند کندی سیستم و یا قطعی پیش بیاید، در حال اجرا است. در صورتی که در اکثر محصولات مشابه این عمل فقط یک بار و در ابتدای اجرای سند دیجیتال انجام می‌شود.
 7. حفاظت در برابر فیلم برداری و عکس برداری از صفحه نمایشگر رایانه : به کمک این فناوری، عمل تهیه فیلم و عکس از صفحه نمایشگر رایانه، متوقف می شود.
 8. حفاظت در برابر ماشین های مجازی : مجازی : به کمک این فناوری، کاربر می تواند به دلخواه خود امکان اجرای اسناد دیجیتال قفل گذاری شده را در ماشین های مجازی از کاربران خود سلب نماید.
 9. حفاظت از شبیه‌سازی: یکی از راه‌های دیگری که رخنه گرها برای دور زدن حصارهای امنیتی به کار می‌گیرند، شبیه‌سازی محصولات امنیتی است. مثلاً یک قفل سخت‌افزاری در ظاهر به سیستم متصل است، اما در واقعیت توسط یک نرم‌افزار شبیه‌سازی پورت ها، شبیه‌سازی شده و سند دیجیتال و محصول امنیتی به صورت طبیعی، حفاظت‌شده و در حالت اجرا است. این همان روشی بود که نرم‌افزار حسابداری رافع به کمک آن شبیه‌سازی و کرک شد. در صورتی که محصولات شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال، به کمک رمزنگاری و رمزگشایی اطلاعات در مسیر اجرا و سایر متدهای تخصصی، از شبیه‌سازی محصولات و اسناد دیجیتالی که توسط آن‌ها حفاظت‌شده، ممانعت به عمل می‌آورد.
 10. استفاده از متد جدید : با توجه به اینکه یکی از مهم‌ترین راه‌حل‌های ماندن در بازار پر فراز و نشیب امنیت نرم‌افزار، توسعه سریع محصولات و استفاده از فناوری‌های نو است، متأسفانه در اکثر شرکت‌ها مخصوصاً شرکت‌های داخلی، با تولید محصول نهایی، تولید و توسعه به کنار گذاشته ‌شده و تیم فروش جای آن را می‌گیرد. در صورتی که توسعه و تولید مداوم و پیوسته و استفاده از فناوری‌های نوین و منحصربه‌فرد، شاخصه اصلی شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال است.
 11. تخصص در فناوری اطلاعات : بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده محصولات امنیتی، تحصیلات و تجربه مرتبط نسبت به تولید این محصولات ندارند و این امر موجب در نظر نگرفتن همه مراحل تولید یک محصول امنیتی می‌گردد. به عنوان مثال، مهندسان رشته‌های مکانیک، عمران، کشاورزی و ... که به دلیل مناسب دیدن بازار و ساده‌انگاری، با داشته مشتریان خود قمار نموده و موجب نابودی محصولات و موسسات را فراهم می‌آورند. در صورتی که تولیدکنندگان محصولات امنیتی در شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال، نه تنها همگی دارای مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر نرم‌افزار و سخت‌افزار می‌باشند، بلکه جهت استخدام در این شرکت، شرایط نخبه بودن، ثبت اختراع، تجربه عملی حداقل 7 ساله، از مهم‌ترین شروط به حساب می‌آید.

ارتباطات

logo